KUMHO bude dodávateľ pneumatík pre vozidlá Škoda Octavia

Spoločnosť Kumho Tire je dodávateľom pneumatík do prvovýbavy pre všetky nové vozidlá Škoda Octavia.


                                                                      KUMHO PS71 Dae-Jin Jeon oznámila, že kórejský výrobca pneumatík Kumho Tire dodá všetkým novým vozidlám Škoda Octavia  pneumatiky v prvovýbave.

Odteraz bude Škoda Octavia z výroby vybavená pneumatikami Kumho -extrémne výkonný model Ecsta PS71 v rozmere 205/60 R16 92V.

 Škoda kombinuje športový, multifunkčný charakter s najmodernejšou technikou. Tento model získal značnú trakciu v Číne a tiež v celej Európe a minulý rok sa stal ôsmym najobľúbenejším autom v Nemecku. Teraz vo svojej štvrtej generácii sa model stále vyrába v mladoboleslavskom závode v Českej republike.

Insoo Kim, hlavný viceprezident spoločnosti Kumho Tire zodpovedný za predaj pneumatík OE (prvovýbava), uviedol: „Ponuka našich pneumatík pre Octaviu štvrtej generácie má veľký význam, pretože prvá generácia sa teší veľkej popularite a očakáva sa, že druhá bude veľmi obľúbeným modelom na európskom trhu. Okrem toho spoločnosť Kumho sponzoruje miestny futbalový klub FK Mladá Boleslav, ktorého hlavným sponzorom je Škoda. Dúfame, že toto spoločné vlákno nám pomôže vybudovať pevnejšie partnerstvo s automobilkou. “

 

Ecsta PS71 je prémiová vysoko výkonná športová pneumatika, ktorá zaisťuje vynikajúcu ovládateľnosť a stabilitu pri jazde vysokou rýchlosťou. Pomáha tiež zvyšovať počet najazdených kilometrov a konkuruje svojmu predchodcovi Ecsta KU39 LE Sport pre brzdný výkon na mokrej vozovke, čo bola jedna z najlepších vlastností predchádzajúceho modelu. Robustné bloky a zvýšená životnosť pásov a pätiek umožňujú agilné a sofistikované zaobchádzanie, zatiaľ čo optimálna konštrukcia každého rebra umožňuje stabilnú jazdu pri vysokých rýchlostiach. Bočnica a behúň majú ikony, ktoré sa podobajú vlajkám používaným v motor športe a pomáhajú tak vštepovať imidž športovej pneumatiky Ultra High Performance. V roku 2017 získala Ecsta PS71 cenu iF Design Award, jednu z troch najlepších svetových ocenení za dizajn, a má vynikajúce výsledky v oblasti dizajnu. Okrem toho má 44 špecifikácií, ktoré vyhovejú mnohým typom automobilov vrátane kompaktných, stredne veľkých a veľkých sedanov.